contact

8 + 9 =

Show- & Marchingband EVC Enschede

Lambertus Buddestraat 1
7521 SB Enschede
053-4357828 / 06-37343788
info@evc-enschede.nl

Voorzitter Martijn Broshuis voorzitter@evc-enschede.nl
Secretaris Alfriede Vinke info@evc-enschede.nl
Penningmeester Jeroen Vinke penningmeester@evc-enschede.nl
Bandmanager Dennis Vinke bandmanager@evc-enschede.nl
Administrateur Sander van Achteren administratie@evc-enschede.nl
Algemeen bestuurslid Rick Ijspeerd r.ijspeerd@evc-enschede.nl
Algemeen bestuurslid Maaike Wigbers m.wigbers@evc-enschede.nl
Algemeen bestuurslid Marc Peereboom m.peereboom@evc-enschede.nl

 

Sander van Achteren pr@evc-enschede.nl
Jeroen Vinke (Social Media)

 

Maandag Solisten training twirl Op afspraak
Dinsdag Twirl 18.30 uur tot 21.30 uur
Woensdag Show&Marchingband 20.00 uur tot 22.00 uur
Donderdag Fanfareorkest de Bazuin 19.00 uur tot 22.00 uur